Kariera

DOŁĄCZ DO NAS!

Pracuj w młodym zespole przy ciekawych projektach dla znanych firm. Napisz do nas i wyślij CV!

Sprawdź kogo aktualnie szukamy:
Asystent ds. sprzedaży
RozwińZwiń

Do zadań osoby na tym stanowisku należeć będzie:

  • realizacja wszelkich zadań związanych z właściwym projektów związanych z produkcją materiałów Point of Sales,
  • budowanie pozytywnego wizerunku firmy i dobrych relacji z Klientami poprzez zachowanie najwyższych standardów obsługi,
  • obsługa poczty przychodzącej i wychodzącej,
  • redagowanie dokumentów, nadzór nad obiegiem dokumentacji,
  • nadzór wyjazdów ekip montażowych,
  • współpraca firmami kurierskimi,
  • sporządzanie ofert sprzedaży,
  • praca z kalendarzem dostaw,
  • administracyjne wsparcie współpracowników w codziennych zadaniach,
  • ścisła współpraca z Key Account Managerem.

Wymagania:

  • dokładność i skrupulatność,
  • dobra znajomość pakietu MS Office,
  • samodzielność w działaniu oraz bardzo dobra organizacja pracy,
  • umiejętność ustalania priorytetów oraz planowania,
  • dobra znajomość języka angielskiego – wymagana do rozmów z klientami obcojęzycznymi,
  • pozytywne nastawienie do pracy i życia,
  • czynne prawo jazdy kat. B.

Oferujemy:

  • umowę o pracę,
  • możliwość zdobycia specjalistycznej wiedzy i doświadczenia,
  • przyjazną atmosferę pracy.

Zainteresowane osoby zapraszamy do przesłania aktualnego CV i Listu motywacyjnego na adres praca@exposite.pl. W temacie wiadomości prosimy wpisać "Projektant".

W dokumentach proszę zamieścić klauzulę: "Wyrażam zgodę na przetwarzanie danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy w zakresie niezbędnym do realizacji procesu rekrutacji zgodnie z Ustawą z dn. 29.08.97 r. o ochronie danych osobowych Dz.U. 133 poz.883".

Projektanat POS grafik 3D
RozwińZwiń

Zadania:

  • Tworzenie projektów graficznych 3D  permanentnych materiałów POS,
  • Aktywny udział we wdrażaniu nowych projektów,
  • Bezpośrednią współpracę z KAM oraz innymi działami firmy.

Wymagania:

  • Doświadczenie w pracy jako grafik 3D – warunek konieczny. Umiejętność samodzielnego projektowania w następujących programach 3DS Max, Photoshop,V-Ray, Corel Draw,
  • Znajomość branży materiałów POS,
  • Zmysł artystyczny oraz techniczny,
  • Mile widziana znajomość języka angielskiego,
  • Zdolność do organizacji oraz optymalizacji czasu pracy,
  • Zdolność do pracy pod presją czasu.

Dodatkowymi atutami będą:

  • znajomość języka angielskiego lub niemieckiego umożliwiająca swobodną komunikację z klientem.

Oferujemy:

  • Interesującą pracę w dynamicznie rozwijającej się firmiem,
  • Kontakt z najnowszymi technologiamim,
  • Ciekawą pracę w młodym, dynamicznym zespole.

Konstruktor-technolog
RozwińZwiń

Zadania:

  • wykonywanie projektów konstrukcyjnych dla materiałów reklamowych typu POS.

Wymagania:

  • dobra znajomość programu Corel Draw i Rhinoceros
  • wyobraźnia przestrzenna,
  • umiejętność pracy zespołowej,
  • umiejętność samodzielnej organizacji pracy,
  • umiejętność pracy pod presją czasu.

  • doświadczenie w przygotowywaniu rozrysów na maszyny CNC,
  • znajomość technik obróbki materiałów takich jak tworzywa sztuczne, kompozyty,
  • znajomość języka angielskiego umożliwiająca swobodną komunikację.

Oferujemy:

  • ciekawą pracę w renomowanej i rozwijającej się firmie,
  • możliwość rozwoju zawodowego i podnoszenia kwalifikacji.

Chcesz być na bieżąco?